НОВИНИ

Кваснєвський назвав бойкот матчів Євро-2012 "неефективним методом"

Бойкот європейськими політиками матчів фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в Україні завдасть більше шкоди, ніж допоможе ув'язненій екс-прем’єру Юлії Тимошенко, звільнення якої добиваються європейські політики з серпня минулого року.

Таку думку висловив колишній Президент Польщі Олександр Кваснєвський в ефірі TOK FM, коментуючи заклики деяких політиків бойкотувати матчі Євро-2012 в Україні.

Кваснєвський назвав бойкот "неефективним методом". "Там, де замість діалогу оголошується бойкот, результати, як правило, плачевні", - сказав він.

Екс-президент зазначив, що продовження діалогу не означає погоджуватися з позицією співрозмовника, зауваживши, що європейські політики надалі можуть твердо відстоювати свою точку зору щодо Тимошенко у відносинах з Україною.

Кваснєвський зазначив, що недавно обговорював справу Тимошенко з президентом України Віктором Януковичем.

На думку екс-президента Польщі "єдиним швидким рішенням", яке зніме напругу, може стати надання українською владою дозволу на лікування Тимошенко у Німеччині.

Крім того, Кваснєвський нагадав, що Янукович має виконати надану раніше обіцянку та декриміналізувати статтю Кримінального кодексу України, за якою засуджена колишня прем'єр.

"Дуже не люблю, коли змішують політику та спорт. Це черговий приклад помилкового сприйняття ролей та завдань. Вважаю, що Україна та Польща повинні отримати шанс організувати чемпіонат, що буде святом спорту та принесе радість спортсменам і уболівальникам", - додав екс-глава Польської держави.

Нагадаємо, низка європейських політиків, у першу чергу, з Німеччини та Італії, закликали до бойкоту матчів Євро-2012 в Україні після того як Тимошенко заявила минулого тижня про її побиття працівниками виправної колонії та оголосила голодування.

У МЗС Польщі закликали європейських політиків не бойкотувати Євро-2012.

Фінальні матчі Євро-2012 відбуватимуться вперше в історії в Україні та Польщі з 8 червня по 1 липня цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.