НОВИНИ

Колесніков запевняє, що в УЄФА задоволені Україною

УЄФА позитивно оцінює стан готовності України до фінальної частини Європи з футболу. Про це заявив міністр інфраструктури України Борис Колєсніков після засідання наглядової ради УЄФА, яке відбулося 30 квітня у Ньоні.

«Оцінка УЄФА в цілому позитивна. Хочу зазначити, що два роки тому ми відчували себе значно гірше після подібного засідання Наглядової ради. Загалом лишилося кілька моментів, які потрібно допрацювати, але вони незначні», - сказав Колєсніков.

Він також зазначив, що президент УЄФА Мішель Платіні висловив упевненість у тому, що Україна зможе вирішити усі питання до початку чемпіонату. Крім того, з другого травня у приймаючих містах працюватиме операційний директор УЄФА Мартін Каллен, який надасть останні рекомендації організаторам турніру.

Водночас в УЄФА попередили українську делегацію про стурбованість європейських політиків і ЗМІ через політичну ситуацію в Україні:

«Хоча Європейський футбольний союз - це спортивна організація, яка ніколи не втручається в політичні справи, він усе ж таки попросив українську делегацію донести цю стурбованість до компетентних органів», - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, цього тижня низка європейських високопосадовців оголосила про бойкот Євро-2012 через політичну ситуацію в Україні. Зокрема, це зробили президент Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу, а також комісар ЄС з питань юстиції Вівіан Редінг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.