НОВИНИ

«Регіонали» вважають, що Меркель «безцеремоно втручається» у їхню політику?

В українському законодавстві відсутні механізми, що дозволяють лікувати ув'язнених за кордоном. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Василь Кисельов, коментуючи заяву канцлера Німеччини про готовність створити умови для лікування Юлії Тимошенко за кордоном, повідомляє прес-служба ПР.

«Можу припустити, що канцлер Німеччини Ангела Меркель,«забула», що країна, якій вона керує, називається ФРН, а не Україна. Інакше як можна пояснити її безцеремонне втручання у внутрішню політику нашої країни?»- зауважив Кисельов.

Він вважає, що Меркель своїми заявами про відправку Тимошенко за кордон для лікування фактично вимагає від українського керівництва неможливого і неприпустимого, а саме порушити закон, застосувати вибірковий підхід по відношенню до всього лише однієї ув'язненої, навіть якщо це колишній прем'єр – міністр.

Як повідомлялось, 28 квітня канцлер Німеччини Ангела Меркель запропонувала, щоб Юлію Тимошенко привезли на лікування до Німеччини.

«Ми, з боку Німеччини, вже декілька разів надсилали лікарів та обстежували її», - зазначила Меркель, додавши, що МЗС Німеччини і її Канцелярія намагаються про це домовитись.

Раніше ЗМІ повідомляли, що канцлер Німеччини Анґела Меркель може не приїхати на Євро-2012 до України через ситуацію з екс-прем'єром країни Юлією Тимошенко. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.