НОВИНИ

У ЦВК вважають, що коментувати участь Тимошенко у виборах поки зарано

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера не хоче забігати вперед у питанні реєстрації Юлії Тимошенко кандидатом в народні депутати. Про це він заявив журналістам, відповідаючи на питання, чи може Тимошенко очолити партійний список об'єднаної опозиції.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Магера підкреслив: «Я не хочу так далеко забігати наперед. Скажу, що Україна - країна, в якій події відбуваються дуже швидко. І кілька місяців - це такий великий термін в Україні, що, напевно, не варто забігати так наперед».

За його словами, ЦВК у встановлений термін на своєму засіданні розгляне питання реєстрації всіх кандидатів.

«Тоді ми і з'ясуємо питання громадянства, віку, відсутності судимостей і багато інших моментів. Якщо до того часу не буде ніяких перешкод, звичайно, будь-яка людина, яка буде належним чином висунута, буде зареєстрована ЦВК, без приналежності до будь-яких персоналій», - сказав Магера.

Нагадаємо, Тимошенко відбуває покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові. Екс-прем'єр засуджена до семи років позбавлення волі за підписання газових угод з Росією. Незважаючи на це, об'єднана опозиція у декларації про об’єднання гарантувала їй перше місце у виборчому списку.

Міністр юстиції Олександр Лавринович заявляє, що колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не може балотуватися на вибори Верховної Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.