НОВИНИ

ЦВК завтра визначить межі виборчих округів

Центральна виборча комісія визначить межі мажоритарних округів у суботу, 28 квітня. Про це на сьогоднішньому засіданні заявив голова Центрвиборчкому Володимир Шаповал.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, Шаповал підкреслив: «Завтра в 16:00 відбудеться засідання, на яке винесено всього одне питання, а саме, ми будемо розглядати питання про створення одномандатних округів».

У свою чергу, заступник голови ЦВК Андрій Магера спростував інформацію про те, що комісія по дзвінку з Банкової скасувала заплановане на четвер, 26 квітня, засідання по нарізці округів: «Мені невідомо, що таке засідання повинно було відбутися і що воно не відбулося. ЦВК працює в тому режимі, який ми запланували. Засідання щодо створення округів ми попередньо давно планували на суботу, тут нічого екстравагантного немає».

За його словами, робота зі створення округів підходить до завершення.

«Останні дані завтра вранці ми отримаємо від органів ведення реєстру, і у нас буде повна картина по кількості виборців у кожному окрузі», - сказав Магера.

Нагадаємо, раніше ЦВК визначилася з кількістю одномандатних виборчих округів в областях, Криму, Києві і Севастополі. Так, в Криму буде 10 виборчих округів, у Вінницькій області - 8, у Волинській - 5, в Дніпропетровській - 17, в Донецькій - 21, в Житомирській - 6, у Закарпатській - 6, у Запорізькій - 9, в Івано-Франківській - 7, у Київській - 9, в Кіровоградській - 5, у Луганській - 11, у Львівській - 12, в Миколаївській - 6, в Одеській - 11, в Полтавській - 8, у Рівненській - 5, у Сумській - 6, в Тернопільській - 5, в Харківській - 14, в Херсонській - 5, у Хмельницькій - 7, у Черкаській - 7, у Чернівецькій - 4, у Чернігівській - 6, в Києві - 13, в Севастополі - 2.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.