НОВИНИ

Лавринович нагадав, що Тимошенко не може балотуватися у народні депутати

Міністр юстиції Олександр Лавринович заявляє, що колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не може балотуватися на вибори Верховної Ради. Про це він сказав журналістам.

«Списків може бути багато, і подані вони можуть бути куди завгодно, але той список, що буде спрямований у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатів у народні депутати, повинен включати тільки тих людей, які відповідають конституційним вимогам. Особи, які мають непогашену судимість, не можуть бути кандидатами», - зазначив міністр.

Він відзначив, що остаточні виборчі списки можуть з'явитися лише наприкінці липня.

Нагадаємо, Тимошенко має намір очолити єдиний партійний список на вибори Ради від її партії, партій «Фронт змін»,«Народний рух України», «Народна Самооборона», «За Україну!» і «Реформи й порядок».

Політичні партії, що входять в об'єднання опозиційних політсил «Комітет опору диктатурі», мають намір консолідувати свої дії для участі у виборчій кампанії з виборів Ради навколо «Батьківщини» і «Фронту змін».

У комітет входять: Європейська партія, Партія захисників Вітчизни, партія «Народна Самооборона», «Батьківщина», «Реформи й порядок», «Наша Україна», НРУ, «Фронт змін», «Всеукраїнське об'єднання «Свобода».

Вибори Ради призначено на 28 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.