НОВИНИ

Янукович вважає, що Україні заважає розвиватися «нещадна боротьба за владу»

Однією з причин, що заважають Україні стабільно розвиватися, є «нещадна боротьба за владу». Так вважає президент України Віктор Янукович.

«Є обставини, які нам заважають. Це зростаюча конкуренція у світі в боротьбі за ресурси, в боротьбі за ринки... Я б сказав, суб'єктивні причини - це нещадна боротьба за владу за умови, що одних можна обдурити, інших можна нахилити. Інтереси політиків часто превалюють над інтересами держави», - сказав Янукович під час церемонії відкриття нового комплексу з виробництва сірчаної кислоти виробничого об'єднання «Кримський титан» в п'ятницю, 27 квітня, в Армянську.

При цьому він зазначив, що політиканство, популізм, які процвітали в Україні багато років, має звільнити суспільство від свого тиску, насамперед, морального.

Янукович також вважає, що інвестиційна привабливість України величезна і слід все зробити для того, щоб переконати інвесторів у безпеці вкладення інвестицій в Україну.

Зокрема, Янукович навів як приклад успішної інвестиційної діяльності роботу «Кримського титану».

За його словами, відкриття нового комплексу з виробництва сірчаної кислоти - знакова подія не тільки для економіки Криму, а й для України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.