НОВИНИ

На Банковій міліціонери пошарпалися з депутатами від опозиції через повістку в суд Януковичу

Близько 1,5 тис. прихильників партій "Батьківщина" і "Фронт змін" мітингують біля Адміністрації Президента в Києві з вимогою не застосовувати насильство до колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, яка перебуває в Качанівській жіночій виправній колонії.

Учасники акції, пройшовши колоною від Українського дому, зібралися на перетинанні вулиць Банкової й Інститутської.

Водночас, невелика група учасників акції, серед яких – народні депутати від БЮТБ, а також перший заступник голови "Батьківщини" Олександр Турчинов, спробувала пройти загородження із правоохоронців безпосередньо до будівлі Адміністрації Президента.

При цьому між депутатами й співробітниками міліції виникла невелика бійка.

Правоохоронці намагалися не пустити депутатів з плакатом до кованої металевої огорожі, яка перегороджує вхід у двір будівлі Адміністрації Президента.

Втім конфлікт швидко вщух, народні депутати повісили на шпилі металевого паркану символічну повістку в суд президенту Віктору Януковичу.

Зокрема, на плакаті написано «Народний трибунал України. Повістка №2. Отримувач: Янукович В.Ф. Адреса реєстрації: Київська область селище Старі Петрівці, Межигір’я, Хонка». Далі на цьому плакаті зазначається, що вказана особа викликається до суду в якості обвинуваченого «за посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, побої та мордування, катування Юлії Тимошенко та всього українського народу; незаконне позбавлення волі Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших громадян; фальсифікації підсумків голосування на виборах Президента України; зловживання владою, перевищення влади; злочини проти правосуддя, втручання в діяльність судових органів». На плакаті також вказано дата, час і місце проведення суду – 19 травня 12.00 вулиця Хрещатик, 42, наметове містечко.

При цьому Януковичу автори повістки пропонують «добровільно подати у відставку та покинути Україну».

Як повідомлялось, сьогодні, 27 квітня, прихильники опозиційних партій в Києві розпочали акцію «За Україну без репресій».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.