НОВИНИ

Журнал "Всесвіт" заявляє про рейдерське захоплення

На редакцію журналу "Всесвіт" 26 квітня стався рейдерський напад. Про це йдеться у заяві заступника головного редактора журналу "Всесвіт" Дмитра Дроздовського, текст якої є у розпорядженні Тижня.

У результаті 83-річний шеф-редактор опинився в лікарні, повідомив Дроздовський.

За його словами, рейдери вимагали негайно звільнити приміщення на вул.Грушевського, 34/1, яке офіційно належить ТОВ "Видавничий дім "Всесвіт", президентом якого є Олег Іванович Микитенко.

«Були погрози фізичної розправи в найближчому майбутньому», - зазначає Дроздовський.

«Після нападу було викликано міліцію. Але, як сказали рейдери, - це нічого не дасть, за цим нападом начебто стоїть регіонал, якийсь народний депутат Валерій Харлім. Про це сказали самі рейдери», - сказано у повідомленні.

«Приходив якийсь пан Клименко С.Д. із якимись юристами-амбалами, які ломилися в усі кімнати, вибивали двері, прагнули знищити документи і отримати підпис, що приміщення передано їм. Рейдери обіцяли повернутися інасильно недопустити редакцію до своїх робочих місць», - розповів Дроздовський.

Нагадаємо, 8 листопада 2011 року директор видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Іван Малкович заявив про рейдерську атаку на приміщення в центрі Києва по вулиці Басейній, 1/2 А. За цією адресою розташовані Державна академічна чоловіча хорова капела України імені Ревуцького та згадане видавництво.

Це викликало широкий суспільний резонанс. У результаті у грудні суд зобов'язав компанію "Тригліф", яка почала ремонтні роботи у приміщенні видавництва і капели, відновити пошкоджені нею приміщення.