НОВИНИ

Кличко хоче провести до парламенту мінімум 60 своїх людей

Партія УДАР розраховує отримати більше 15% голосів виборців на парламентських виборах восени 2012 року. Про це в інтерв'ю газеті "Коммерсант-Украина" заявив лідер партії Віталій Кличко.

"Зберігши динаміку нашої політичної сили, ми можемо розраховувати на більш ніж 15% голосів - це близько 30-40 народних депутатів за партійними списками. По мажоритарці, думаю, ми зможемо провести ще не менше 35 людей, можливо, більше. Наша мета - парламентська фракція мінімум з 60 чоловік", - заявив Кличко в інтерв'ю "Коммерсант-Украина".

Він також додав, що партія не змінить позиції і не збирається об'єднуватися з іншими опозиційними силами. "Йдучи на вибори окремо, ми в результаті наберемо набагато більше голосів, ніж якщо підемо разом... Я також розмовляв з Олександром Турчиновим, і ми прийшли до того, що не виходить у нас ефекту від прямого складання (рейтингів УДАРУ і Батьківщини з Фронтом змін - ред).

Нагадаємо, лідер партії "Удар" Віталій Кличко виступає за об’єднання опозиційних сил у парламенті. А для цього потрібно перемогти на мажоритарних округах, визначивши кандидатів шляхом праймеріз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.