НОВИНИ

Депутат в Раді: штурму не було, але напруження залишається

Ніч блокування Верховної Ради минула спокійно, штурму не було. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від БЮТБ Олександр Сочка.

"І знову добрий ранок:-) Ще одна ніч блокування Верховноï Ради минула. Штурму не було, але напруження залишається..У ВР Кожемякін, Томенко, Кириленко і на цю хвилину ще більше 30-и депутатів від опозиціï", - повідомив депутат.

Нині вхідні двері до президії підперті стільцями. В сесійній залі опозиціонери розгорнули новий плакат: «Юлія Тимошенко голодує 8-й день».

Нагадаємо, депутати від опозиції блокують парламент з 24 квітня. За словами віце-спікера, депутата від БЮТБ Миколи Томенка, опозиція збирається продовжити блокування роботи ВР й у ніч з п'ятниці на суботу.

Як раніше повідомляв Тиждень, у суботу може відбутися позачергова сесія ВР.

Причина блокування Ради - побиття Тимошенко з боку тюремників. Омбудсмен Ніна Карпачова підтвердила факт грубого поводження із екс-прем’єром під час шпиталізації 20 квітня і звернулася до генпрокурора у зв’язку із цим порушити кримінальну справу.

Такі заяви Карпачової обурили Партію регіонів, і зокрема голову її парламентської фракції Олександра Єфремова. Крім того, заяву Карпачової розкритикувало відомство Раїси Богатирьової – МОЗ.