НОВИНИ

Тернопільські чорнобильці направили лист Януковичу та народним депутатам

Депутати Тернопільської обласної ради прийняли звернення чорнобильських організацій до керівництва держави під час сесії у четвер, 26 квітня.

«За» відповідне рішення проголосував 61 депутат з 65 присутніх в залі.

За годину перед сесією перед будинком Тернопільської облради почався мітинг «чорнобильців», в якому взяли участь близько сотні людей.

У протестному заході брали участь «чорнобильці» (в основному мешканці Чортківського району), які передали депутатам своє звернення до президента України та Верховної Ради з вимогою не допустити скорочення соціальних пільг, погашення заборгованості за пенсіями тощо.

Звернення чорнобильських організацій до керівництва держави було підтримане в поіменному режимі.

«Ми не додаємо своїх правок, а голосуємо за те звернення, яке написали представники 62 громадських організацій», – прокоментував голова Тернопільської облради Олексій Кайда.

Як відомо, сьогодні виповнюється рівно 26 років з дня, коли сталася аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС.

Під час акції протесту перед будівлею Верховної Ради у Києві чорнобильці прийняли звернення-ультиматум до влади з вимогами в повному обсязі виконувати норми закону про захист громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, та ліквідаторів її наслідків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.