НОВИНИ

У Львові переатестують 8 тис міліціонерів через побиття двох місцевих мешканців

Позачергова переатестація особового складу Головного управління МВС у Львівській області буде проведена в зв'язку з фактом побиття 6 співробітниками управління Державної служби охорони двох мешканців Львова. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС у Львівській області.

«Міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченко вже направлено клопотання про проведення в ГУ МВС України у Львівській області позачергової атестації всього особового складу, а це майже 8000 працівників», - заявив начальник головного управління Олександр Рудяк.

Як повідомлялося, вранці 21 квітня співробітники управління ДСО у Львівській області в розважальному закладі Львова катували відвідувачів. Обом затриманим співробітники міліції завдали тяжкі тілесні ушкодження і їх госпіталізовано в лікарню. Про цей інцидент міліцейське начальство поінформували учора ввечері журналісти одного з телеканалів.

Після з'ясування обставин прокуратура області порушила кримінальну справу за ч.2 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень). Співробітники міліції затримані. У МВС направлено клопотання про звільнення з органів МВС начальника управління ДСО у Львівській області та начальника Сихівського РВВС Львова.