НОВИНИ

У Лівії заборонили ісламістські партії

Влада Лівії ухвалили рішення про заборону партій, організованих на релігійних чи етнічних принципах. Про це ідеться у відповідному розпорядженні Національної перехідної ради.

Представник Національної перехідної ради, яка керує країною після повалення режиму Муамара Каддафі, заявив, що мета цього рішення - зберегти "національну єдність". Найбільш масовий ісламістський рух в Лівії - "Брати-мусульмани" - засудив рішення влади, заявивши, що воно не має нічого спільного з демократією.

Раніше під егідою "Братів-мусульман" була створена Партія свободи і розвитку, що мала намір взяти участь у виборах до парламенту, які повинні пройти через два місяці.

Як повідомлялося раніше, 4 квітня військовий суд Тріполі почав слухання у справах проти українців, обвинувачуваних у пособництві Каддафі. За даними МЗС, під вартою у Лівії перебували 21 громадянин України. Пізніше у МЗС України заявили, що лівійці визнають затриманих українців невинними.

Нагадаємо, у Тунісі та Єгипті, де в минулому році в результаті масових протестів також змінилася влада, саме ісламісти стали переможцями парламентських виборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.