НОВИНИ

Чорнобильці заявляють, що їх акцію протесту хочуть перетворити у побоїще

Харківські чорнобильці заявляють про намір правоохоронців не допустити їх до завтрашньої Всеукраїнській акції протесту проти соціальної політики уряду у Києві.

Як повідомив лідер «Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля» Володимир Проскурін, міліції «дана команда відстежувати пересування чорнобильців і фізично перешкоджати їхньому руху у бік Києва».

«Нам також стало відомо, що готуються провокації, і провокатори мають намір задіяти «коктейлі Молотова» і подібні речі. У зв’язку з цим ми вважаємо, що нашу мирну акцію хочуть перетворити на якесь побоїще», – сказав Проскурін.

Через це ліквідатори сьогодні не оголошують, ані кількість представників, які вирушать до столиці, ані вид транспорту, який для цього обрали.

Нагадаємо, 26 квітня, у день 26-ї річниці Чорнобильської трагедії, ліквідатори з усієї України планують оголосити під стінами Верховної Ради Всеукраїнську акцію протесту.

Як повідомив раніше голова Всеукраїнського комітету «Наступ» Руслан Секела, в акції планують взяти участь близько шести тисяч людей. Чорнобильці вимагатимуть від влади виконання рішень судів і виплати збільшених пенсій ліквідаторам згідно із чинним законодавством та посилення соціального захисту постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що чорнобильці отримують пенсію, яку насправді заробили. За його словами, цього року фінансування чорнобильських програм збільшено на 2,2 млрд гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.