НОВИНИ

Німецький депутат: голодування Тимошенко повинно мати наслідки для Євро-2012

Ситуація з голодуванням Юлії Тимошенко не має пройти непоміченою та повинна мати наслідки для майбутнього чемпіонату Європи з футболу. Про це заступник голови фракції ХДС / ХСС в Бундестагу Арнольд Фаатц заявив в коментарі Die Mitteldeutsche Zeitung.

«Я думаю, що дії проти Тимошенко є абсолютно неадекватними та поза межами законності», - заявив він.

«Український уряд не повинен жодним чином отримати політичну вигоду від таких дій. Більш того потрібно будь-що блокувати їх (української влади – Ред.) зусилля використати Євро-2012 в якості способу визнання їх практик управління. В інакшому випадку вони перешкоджатимуть опозиції та відкидатимуть її назад. Таку відповідальність Захід не може на себе взяти», - сказав Фаатц.

«Наші посадовці повинні чітко відгородитись від дій уряду. Тут я маю на увазі Німецьку федерацію футболу, а також усіх, хто з’являється там в офіційному статусі», - додав депутат.

«Так не можна поводитись з пані Тимошенко. Але ми маємо дуже обмежені можливості справляти тиск на інші країни. Це треба розуміти», - відмітила речник з прав людини  фракції ХДС / ХСС Еріка Штайнбах.

Речник з іноземної політики парламентської фракції Соціал-Демократичної партії Рольф Мютценіх також звернувся до українського уряду з закликом перевезти Тимошенко до Німеччини на лікування.

«Ситуація повинна підняти серйозну тривогу. Треба вплинути на режим таким чином, щоб він серйозно сприйняв пропозицію німецького уряду», - зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.