НОВИНИ

Партії Тимошенко і Яценюка об’єдналися

Лідери "Батьківщини" Юлія Тимошенко і "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявили про об’єднання їхніх політичних сил і формування спільного списку на парламентських виборах.

"Декларацію єдності", підписану Тимошенко і Яценюком, зачитав на прес-конференції у понеділок заступник голови "Батьківщини" Олександр Турчинов.

"Ми заявляємо про наше об’єднання для перемоги на парламентських виборах, відновлення в Україні демократії та справедливості. Наші політичні сили сформують єдиний список на виборах та узгодять своїх кандидатів у мажоритарних округах", - сказано у документі.

"Законодавство забороняє участь блоків на виборах, тому єдиний список буде сформовано на основі партії "Батьківщина" як найбільш рейтингової опозиційної сили. Його очолять Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк як найбільш рейтингові опозиційні політики", - йдеться у ньому.

Тимошенко поставила особистий підпис під документом.

Нагадаємо, як заявила Тимошенко інтерв'ю ZN.UA, після парламентських виборів всі партії, що входять в єдину опозицію, створять свої окремі групи і фракції, які увійдуть в єдину демократичну коаліцію.

Тимошенко зазначила, що про спільні дії під час виборів до Ради вже домовилися партії «Батьківщина», Народний рух Бориса Тарасюка, «Реформи і порядок» Сергія Соболєва, «Народна самооборона» Юрія Луценка, «Фронт змін» Арсенія Яценюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.