НОВИНИ

Олланд відмовився від пропозиції Саркозі провести дебати в три раунди

Кандидат в президенти Франції від Соціалістичної партії Франсуа Олланд відмовився від пропозиції чинного президента Ніколя Саркозі провести три раунди дебатів перед другим туром президентських виборів, передає Франс Прес.

Саркозі запропонував опоненту провести наступні передвиборні дебати  в три раунду та окремо обгорити соціально-економічні, суспільні та міжнародні проблеми. 

Коментуючи в місті Тюль пропозицію Саркозі,  Олланд порівняв його поведінку з поведінкою "поганого учня, який говорить: треба змінити правила проведення іспиту"."Будуть одні дебати, які триватимуть стільки, скільки потрібно", - сказав Олланд.

Між тим, деякі французькі спостерігачі вважають Саркозі харизматичним політиком, який добре вміє привернути до себе аудиторію своїми виступами, тому три серії дебатів цілком могли б підвищити шанси кандидата-президента на перемогу.

За попередніми даними першого туру президентських виборів у Франції, що відбулись 22 квітня, соціаліст Франсуа Олланд виграє у чинного президента Ніколя Саркозі.

Читайте також: Президентські вибори: Франція радикалізується

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.