НОВИНИ

Чорновіл: Москва має великий вплив на опозицію через Медведчука

Народний депутат Тарас Чорновіл вважає, що Москва сьогодні має великий вплив на основні опозиційні політичні сили.

«Москва сьогодні має великий вплив на основну опозиційну політичну силу, через Віктора Медведчука. Я не стверджую це стовідсотково, я говорю це як свою версію. Поки що мої версії в 90% випадків збувалися», - заявив він в ефірі 5 каналу, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

«Це «Батьківщина» з Яценюком. Я впевнений, що там маніпулює сьогодні Медведчук. Я бачу його почерк дуже чітко. Я думаю, що Москва сьогодні розігрує карту цю», - додав він.

«Дуже великі спроби керувати ситуацією у Януковича, у Партії регіонів. Мені здається, що дуже серйозне підвищення впливу Клюєва, напевно грає роль те, що є певний опір», - зазначив Чорновіл.

Нагадаємо, 21 березня у відеозверненні, розміщеному у мережі Facebook, Віктор Медведчук заявив, що вирішив повернутися в публічну політику. Пізніше він уточнив, що не балотуватиметься на парламентських виборах, що відбудуться у жовтні цього року.

Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога вважає, що Медведчук повернувся в політику, щоб посилити російський вплив на Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.