НОВИНИ

Кличко не братиме у список зірок та «професійних політиків»

У виборчому списку партії «УДАР» не буде представників нинішньої політичної еліти. Про це лідер партії Віталій Кличко сказав в інтерв’ю Тижню.

«У списку будуть відомі люди, але в регіональному вимірі. Вони в загальноукраїнському масштабі невідомі. Вони сьогодні ще не є публічними людьми, але вони є фахівцями дуже високого рівня в юриспруденції, економіці. Це люди, які готові взяти на себе відповідальність», - сказав Кличко. При цьому він відмовився назвати першу п’ятірку списку, зазначивши, що рішення прийматиме виборчий з’їзд партії.

 «Одне хочу сказати: у нас не буде в негативному сприйнятті тих так званих "професійних політиків", які багато разів обіцяли, пропонували, були в опозиції, були при владі, нічого не зробили і знову пруться в політику тільки для того, щоб залишатись там і працювати не на країну, а на свої інтереси. Я хочу щоб у нас змінилося представництво. Є багато молодих людей із гарною освітою, правильними принципами, з європейським баченням розвитку України. Від цього ми відштовхуємося. Ці критерії набагато важливіші, аніж якась там зірковість тієї чи іншої людини. Зірковості достатньо Кличка», - сказав лідер партії «УДАР».

Нагадаємо, Віталій Кличко заявляє, що вкладає власні кошти у розвиток партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.