НОВИНИ

Азаров запевняє, що угода про ЗВТ з СНД буде ратифікована

Прем'єр Микола Азаров запевняє, що угода про зону вільної торгівлі з країнами СНД буде ратифікована. Про це прем'єр заявив у п'ятницю ввечері в ефірі телеканалу "Інтер".

Прем'єр зазначив, що підписав цей документ "маючи на те повноваження Кабінету Міністрів, який розглянув і затвердив директиви, на відміну від Тимошенко, на своєму засіданні".

"На початку цей договір розглядають всі органи уряду... Потім цей договір ще раз проходить розгляд уряду. Так ось вся ось ця процедура на сьогоднішній момент виконана і текст договору, з усіма додатками, переданий до адміністрації президента", - розповів Азаров.

Міністр заявив, що "маса міжнародних договорів, які Україна підписувала, проходять ратифікацію впродовж 2-3 років, а деякі до цих пір не пройшли ратифікацію".

Прем'єр заявив, що "ніяких доповнень" в договорі не з'являлося.

"Договір для нас вигідний... Тому цей договір буде ратифікований. Всьому свій час", - запевняє Азаров.

"Найцікавіше в цьому договорі те, що він вперше відкриває для України можливість використання трубопровідного транспорту для транспортування газу і нафти... Цей договір дає можливість нам прокачувати туркменський газ через російську трубу в Україну", - підсумував прем'єр.

Нагадаємо, в березні Азаров пообіцяв, що Україна та Ізраїль найближчим часом підпишуть Угоду про зону вільної торгівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.