НОВИНИ

Податкова міліція не проводила обшуків в офісі Sokol.ua

Головне управління податкової міліції офіційно спростовує інформацію щодо проведення обшуку в офісі інтернет-магазину Sokol.ua та виїмки документів. Про це повідомили в прес-службі ГУ ДПС України
"Версії щодо здійснення слідчих дій співробітниками податкової у другому за величиною інтернет-магазині Уанета не відповідають дійсності", - повідомили у відомстві.
 
Раніше повідомлялося, що у Sokol.ua обшук проводять співробітники Податкової міліції, однак у київському управлінні податкової міліції ДПС не підтвердили і не спростували цю інформацію. Як розповів Тижню керівник прес-служби столичної податкової Микола Каптуненко, податкова Києва не має відношення до дій, які відбуваються в офісі інтернет-магазину.

У самому магазині на прохання Тижня підтвердити, чи спростувати факт виїмки документів від коментарів відмовилися. Наразі сайт магазину працює.

Видання Watcher з посиланням на власне джерело повідомляє, що слідчі дії в офісі Sokol.ua здійснює міліція – Управління по боротьбі з економічними злочинами МВС.

Sokol.ua є другим за величиною інтернет-магазином Уанету.

Нагадаємо, 19 квітня співробітники податкової проводили обшук в офісі хостингової компанії Imena.UA/Mirohost у зв'язку з перевіркою діяльності найбільшого інтернет-магазину Rozetka.UA.

Податкова міліція порушила кримінальну справу проти директора товариства з обмеженою відповідальністю Rozetka.UA за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму понад 7 млн гривень.

 
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.