НОВИНИ

Силовики вилучають документи в офісі ще одного інтернет-магазина?

Співробітники силового відомства проводять обшук в офісі інтернет-магазину Sokol.ua. Про це повідомляє ЛігаБізнесІнформ з посиланням на джерело.

За інформацією ЛігаБізнесІнформ, в даний момент проводиться виїмка документів в офісі магазину.

Ообшук проводиться в рамках розслідування кримінальної справи про шахрайство. В офісі перебувають співробітники управління по боротьбі з економічними злочинами, повідомляє джерело. 

За деякими даними, обшук проводять співробітники Податкової міліції, однак у київському управлінні податкової міліції ДПС не підтвердили і не спростували цю інформацію. Як розповів Тижню керівник прес-служби столичної податкової Микола Каптуненко, податкова Києва не має відношення до дій, які відбуваються в офісі інтернет магазину

У самому магазині на прохання Тижня підтвердити, чи спростувати факт виїмки документів від коментарів відмовилися.

Сайт магазину працює.

Sokol.ua є другим за величиною інтернет-магазином Уанету.

Нагадаємо, 19 квітня співробітники податкової проводили обшук в офісі хостингової компанії Imena.UA/Mirohost у зв'язку з перевіркою діяльності інтернет-магазину Rozetka.UA.

Податкова міліція порушила кримінальну справу проти директора товариства з обмеженою відповідальністю Rozetka.UA за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму понад 7 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.