НОВИНИ

150 млн людей у світі хотіли б емігрувати до США

США стали найбажанішою країною для потенційних мігрантів. Про це свідчить останнє опитування The Gallup Organization.

Приблизно 13% дорослих у світі або більше 640 млн осіб заявляють, що хотіли б переїхати на постійне місце проживання в іншу країну. А 150 млн з них хотіли б переїхати до США, перетворивши таким чином Сполучені Штати на найбажанішу для мігрантів країну.

На додачу до того, що 1 з 30 дорослих світу хотів би переїхати до США, достатньо великі кількості осіб хотіли переїхати до Великої Британії (45 млн), Канади (42 млн), Франції (32 млн) та Саудівської Аравії (31 млн).

Найбільше бажання переїхати до США виявили особи з найбільш населених країн: з Китаю (22 млн), Нігерії (15 млн), Індії (15 млн), Бангладешу (8 млн) та Бразилії (7 млн). Разом з тим, така тенденція простежується не у всіх густонаселених країнах. Зокрема, громадяни Пакистану, Туреччини та Таїланду в меншій кількості виявили бажання іммігрувати до США.

Незважаючи на те, що велика кількість людей Китаю, Нігерії та Індії хочуть жити в США, ця країна є найбажанішою ціллю для більшості інших країн.

Так, більш як 3 з 10 дорослих в Ліберії (37%) та Сьєра Леоне (30%) за можливості переїхали до США. Цього прагнуть також 26% громадян Домініканської Республіки, 24% громадян Гаїті та 22% - Камбоджі.  

Дослідження було проведено шляхом телефонного опитування 452 тис громадян в 151 країні світу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.