НОВИНИ

Директор Rozetka.UA уникне відповідальності, якщо сплатить 7 млн до пред'явлення обвинувачення

Податкова міліція Державної податкової служби допускає можливість звільнення від кримінальної відповідальності директора інтернет-магазину Rozetka.UA у разі погашення до пред'явлення обвинувачення збитків, завданих у результаті несплати понад 7 млн податків.

Про це на брифінгу повідомив начальник управління організації розкриття податкових злочинів управління податкової міліції Державної податкової служби Києва Олексій Чернобай.

"Відповідно до частини 4 статті 212 Кримінального кодексу якщо суб'єкт підприємницької діяльності погасить збитки до пред'явлення обвинувачення, то він автоматично уникає кримінальної відповідальності", - сказав він.

Ці нововведення було впроваджено після декриміналізації низки положень Кримінального кодексу наприкінці 2011 року.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств і організацій, керівником товариства з обмеженою відповідальністю Rozetka.UA, що зареєстровано на бульв. Дружби Народів, 8А, кв. 24, є Роман Кошіль.

Нагадаємо, податкова міліція порушила кримінальну справу проти директора товариства з обмеженою відповідальністю Rozetka.UA за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму понад 7 млн гривень.

У четвер співробітники Податкової проводили обшук в офісі хостингової компанії Imena.UA/Mirohost у зв'язку з перевіркою діяльності інтернет-магазину Rozetka.UA.

Вдень 19 квітня сайт найбільшого інтернет-магазину України Rozetka. UA був недоступним і частково відновив роботу приблизно з 17.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.