НОВИНИ

  ▪   Роман Малко

Податківці відхрестилися від закриття сайту Rozetka.ua

Державна податкова служба не вчиняла жодних дій для припинення роботи сайту Rozetka.ua і підприємства у цілому. Про це повідомив керівник прес-служби ДПС у місті Києві Микола Каптуненко.

Так, на запитання журналістів, чи сайт компанії припинив роботу на вимогу податківців, Каптуненко відповів: «Ні, у жодному разі». «Це рішення самого керівництва компанії – закривати свій сайт чи не закривати», - додав він. 

При цьому він допустив, що міліція, яка проводить слідчі дії, може попросити вимкнути засоби зв’язку, зокрема й зупинити роботу сайту. Мовляв, за законом це дозволяється.

ДПС у місті Києві розповсюдило заяву, згідно із якою у квітні 2012 року за матеріалами перевірки була порушена кримінальна справа за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України відносно директора ТОВ «Розетка УА», яке здійснює свою діяльність у сфері інтернет-торгівлі.

На думку податківців, директор підприємства разом з іншими посадовими особами займалися оформленням безтоварних операцій від підприємств з ознаками фіктивності і ухилилися від сплати ПДВ на загальну суму понад 7 млн. грн.

За інформацією ДПС, 19 квітня проводиться обшук у трьох офісних і трьох складських приміщеннях підприємства. Сервери і комп’ютерна техніка під час обшуку не вилучалася, наголосили у відомстві.

Також ніхто із співробітників ТОВ «Розетка УА»  не затриманий, додали в ДПС.

Окрім того, в податковій розповіли, що згідно ч.4 ст. 212 Кримінального кодексу, директор підприємства, проти якого було порушено кримінальну справу може заплатити штраф. У податковій підкреслили, що в разі сплату необхідної суми (понад 7 млн. грн. – ред. ) обвинувачуваний не притягуватиметься до кримінальної відповідальності.

В разі, якщо провину особи, проти якої було порушено кримінальну справу буде доведено, їй загрожує від 5 до 10 років ув’язнення. 

Нагадаємо, 19 квітня близько 17:00 сайт Rozetka.ua частково відновив свою роботу.

Як повідомлялося раніше, удень сайт найбільшого інтернет-магазину України Rozetka.ua був недоступним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.