НОВИНИ

  ▪   Михайло Глуховський

Кужель пропонує провести праймеріз серед опозиційних кандидатів у мери Києва

Олександра Кужель готова підтримати будь-яку кандидатуру від об’єднаної опозиції на посаду мера Києва. Про це вона заявила у коментарі Тижню.

«Якщо об’єднана опозиція ухвалить рішення про підтримку Віталія Кличка – я  докладу всі зусилля задля його перемоги, буду всіляко допомагати йому», - сказала вона.

У той же час політик висловила готовність висунути власну кандидатуру на мерське крісло, однак «за однієї, але принципової умови – якщо мене висуне і підтримає об’єднана опозиція».

Кужель вважає, що найправильнішим рішенням у ситуації, яка склалася, було б влаштувати праймеріз серед опозиційних можливих кандидатів на посаду мера ще до виборів.  

«Впевнена, що можна ще до старту (виборчої кампанії за посаду мера Києва – ред.) вирішити всі спірні питання. Але ми дуже сподіваємось, що радники Віталія приймуть вірне рішення, і кандидатура на виборах мера буде єдиною», - сказала вона.   

Кужель також прокоментувала заяву Кличка, який нещодавно сказав, що в разі, якщо інші опозиційні сили, крім "УДАРу", виставлять своїх кандидатів на виборах мера Києва, вони працюватимуть на владу.

«Що ж стосується заяви – то це прояв невпевненості у перемозі. Що, в принципі, зрозуміло, враховуючи дворазову  поразку  Віталія у мерських перегонах. Тому я особисто ставлюсь до його слів із розумінням того, що це для нього єдиний вихід у тому становищі, в якому він перебуває. Як політик, лідер «УДАРу» досяг певних успіхів, зокрема, він досконало вивчив політику подвійних стандартів», - заявила Кужель.

Політик додала, що до цього часу їй не вдалося жодного разу зустрітися із Кличком і поговорити на тему виборів у Києві, хоча спроби такі робилися. «Одного разу, у перших числах квітня, люди з його оточення зателефонували та  запропонували зустрітись, але не судилося  – Віталій передумав», - сказала вона.

Окрім того, Кужель повідомила, що не збирається брати участь у парламентських виборах як кандидат у мажоритарному окрузі, оскільки не хоче бути «воїном-одинаком».

«Можу сказати із впевненістю, що за мажоритаркою не піду. Із дворічного досвіду роботи  у кримському парламенті знаю, як важко  бути воїном-одинаком», - заявила Кужель.

Нагадаємо, про намір поборотися за пост мера столиці на майбутніх виборах вже заявили Віталій КличкоОлександра КужельОлег Ляшко, Олександр Попов і Василь Горбаль. Леонід Черновецький заявив, що не має наміру знову балотуватися у мери столиці.

Вибори міського голови столиці мають відбутися у 2012 році, проте дата їх проведення ще не відома.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.