НОВИНИ

Гриценко розраховує на 8 прохідних місць у єдиному списку опозиції

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає адекватним вісім місць для людей своєї політичної сили у прохідній частині єдиного списку опозиції на виборах до Верховної Ради.

Про це він заявив в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

«На сьогодні мінімум вісім чоловік. За даними останнього опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» спільно з Центром Разумкова, рейтинг нашої партії становить 3,5%. Це - вісім місць у списку, для початку розмови. Плюс підтримка в мажоритарних округах наших партійців, які мають реальний шанс перемогти», - заявив Гриценко.

«Хоча, зізнаюся - їх небагато, адже партії лише два роки. За нашими спинами не стоять олігархи, завдяки яким можна завісити всю країну рекламою і крутити ролики по 8-10 разів по ТВ в прайм-тайм», - додав він.

«Ми повинні бути впевнені, що в загальному списку «Громадянська позиція» буде займати адекватне місце - як за кількістю людей, так і по праву впливати на прийняття рішень», - підкреслив Гриценко.

Відповідаючи на питання стосовно призупинення членства у своїй партії у разі погодження на об'єднаний список, Гриценко відповів: «Це питання технічне. Якщо з ключових питань ми домовимося, то інше вторинне».

За його словами, одне з важливих питань - хто понесе загальний прапор опозиції - хто буде першим номером.

Сам Гриценко поділяє думку Юлії Тимошенко про те, що «це має бути рівновіддалена від усіх партій кандидатура - видатний громадський діяч, який має авторитет в суспільстві».

У кандидатурі Арсенія Яценюка, як можливого майбутнього лідера єдиного списку, Гриценко «бачить проблему».

«Арсеній Петрович дуже хоче очолити список. Але в цьому я бачу проблему. Адже будь-яка партія, маючи прихильників, має і тих, хто її не сприймає. Тому лідерство одного з партійних вождів в загальному списку опозиції може негативно позначитися на кінцевому результаті», - пояснив він.

«Мені здається, є ще час переглянути рішення по Яценюку», - додав Гриценко.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Юлія Тимошенко підписала декларацію про спільну участь у виборах з Арсенієм Яценюком. Вони домовилися сформувати єдиний список для виборів за пропорційною системою на базі партії «Батьківщина», а після виборів - спільну фракцію в новій Верховній Раді. Фактичним першим номером списку буде Яценюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.