НОВИНИ

Податкова заблокувала роботу Rozetka.ua

Сайт найбільшого інтернет-магазину України Rozetka.ua недоступний.

Як стало відомо AIN.UA, в даний час в хостингову компанію Mirohost прийшли представники податкової інспекції з метою вилучити сервери інтернет-магазину.

Водночас ані у прес-службі Державної податкової служби України, ані у столичній податковій повідомити детальніше про цей інцидент не змогли.

«Станом на 14 годину прес-служба податкової у Києві інформації стосовно дій в Rozetka.ua немає», – про це Тижню заявив керівник прес-служби Державної податкової служби у Києві Микола Каптуненко.

«Поки що нічого з цього приводу не можу сказати. З’ясовуємо», – зазначила працівник прес-служби Юлія Петрук, уточнюючи, що повідомлення з цього приводу буде розміщено на сайті відомства.

Водночас за інформацією Тижня, перевірка справді проводиться. Сайт інтернет-магазину сьогодні працювати не буде. 

«Шановні користувачі, сайт rozetka.ua на даний момент працює в обмеженому режимі. Обробка оформлених замовлень може зайняти більше часу. Приносимо вибачення за незручності», - повідомляється на сторінці інтернет-магазину у Фейсбук.

Як повідомлялось, 31 січня Міністерство внутрішніх справ закрило файлообмінник Еx.ua.

Приводом для закриття стало порушення кримінальної справи згідно з ч. 2 ст. 176 Кримінального кодексу (порушення авторського права й суміжних прав).

Це спричинило хакерські атаки на сайти державних відомств.

Пізніше у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що в роботі слідчих оперативної групи з розслідування кримінальної справи стосовно Ex.ua були виявлені певні недоліки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.