НОВИНИ

Мороз піде в Раду по мажоритарці

Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз має намір балотуватися на наступних парламентських виборах по мажоритарному округу.

Водночас Мороз не заперечив газеті «Коммерсанть-Украина» можливість своєї відставки з поста глави партії.

«Партія ухвалила рішення про те, що колишні народні депутати будуть йти до Верховної Ради тільки по мажоритарних округах, тому я повинен сам продемонструвати таку ж старанність і йти по округу», - заявив він, уточнивши, що не зможе очолити виборчий список Соцпартії.

«Думаю, що з'їзд визначиться, він прийме оптимальне рішення, як мені йти по округу і як при цьому мобілізувати партію. Коли мене запитують про лідерство, про те, що я відмовляюся... Можна розглядати будь-які варіанти, крім одного - зречення ніяких не буде», – додав Мороз.

Заступник голови СПУ Василь Сильченко підтвердив виданню, що питання зміни керівництва політичної сили обговорюється. «Не виключено, що найближчим часом буде сформований новий склад політвиконкому, політради партії, а лідер СПУ оголосить про свою відставку. Олександр Олександрович (Мороз – Ред.) неодноразово казав, що слід дати дорогу молодим», - зазначив він.

Сильченко також повідомив, що на пост голови партії претендують кілька осіб. В першу чергу, розглядаються три перших заступника лідера СПУ: глава виборчого штабу партії Петро Устенко, колишній голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко, співробітник Державного управління справами при президенті Зіновій Холоднюк.

Втім, джерела видання стверджують, що найбільшою підтримкою лідера Соцпартії користується Устенко - саме його Мороз збирається запропонувати делегатам партійного з'їзду в якості нового голови.

У той же час Петро Устенко заявив, що виборчий список партії «може очолити будь-який з 240 тис. членів СПУ».

«Не варто ділити шкуру невбитого ведмедя. Про те, хто поведе партію на вибори, вирішить з'їзд. Тоді й подивимося, кого на цю посаду запропонує Олександр Мороз», - підкреслив Устенко.

Як відомо, Селянська партія, партія "Соціалістична Україна", партія "Всеукраїнська партія "Дітей війни", партія "Діти війни "Народна партія України" і партія "Козацька слава" у грудні минулого року приєдналися до Соціалістичної партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.