НОВИНИ

Гриценко не піде на вибори по мажоритарці

Лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко не балотуватиметься на виборах-2012 у мажоритарному окрузі. Про це він заявив на прес-конференції у Черкасах.

Гриценко підкреслив, для нього не є проблемою самостійно потрапити до Верховної Ради, але це ніколи не було головною метою.

«Для мене не є самоціллю бути в парламенті. Там, перш за все, мають бути «гриценки». Люди, які чітко заявляють свою позицію, які ніколи нікого не обманювали, робили те, що обіцяли, не крали, мають гідні знання, досвід, не ховатимуть свої декларації тощо», - сказав він.

«Чи міг би Гриценко у мажоритарному окрузі поборотися із представником влади? Так, і порвав би його, як мавпа газету. Але я вже прийняв інше, принципове рішення», - сказав лідер Громадянської позиції.

«По округу я не піду. Це моє остаточне рішення і для того є підстави. Адже останнє опитування фонду Демократичних ініціатив зафіксувало підтримку «Громадянської позиції» на рівні 3,5%. Ми вже зараз на п’ятому місці. І це попри те, що ніякої виборчої кампанії зараз не проводимо, у нас немає ніяких олігархів за спиною», - відзначив політик.

Як повідомлялося раніше, партія Громадянська позиція має визначитися з форматом участі у виборах у травні-червні.

Нагадаємо, наприкінці березня партія Гриценка поповнилась Українською партією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.