НОВИНИ

Головний податківець: донецькі фахівці завжди цінувалися в Києві

Глава Державної податкової служби Олександр Клименко заперечує можливість своєї відставки найближчим часом. Про це він розповів в інтерв'ю газеті "Комсомольська правда в Україні".

Головний податківець стверджує, що Податкова служба справляється зі своїми завданнями, і підстав відправляти його у відставку немає. "Ми продовжуємо удосконалюватися і зуміли зробити це без шкоди для своїх прямих обов'язків. Бюджет наповнюється, економіка отримує адекватне податкове супроводження", - сказав він.

"Я, звичайно, не стверджую, що у нас все ідеально. Ми регулярно отримуємо робочі критичні зауваження - і від платників, і від президента, і від Мінфіну, Кабінету міністрів. І ми на них оперативно реагуємо", - додав він.

Відповідаючи на запитання про те, що в податковій складно зробити кар'єру, не маючи донецького коріння, він сказав: "Це поширене судження, але невірне. З 24 керівників структурних підрозділів "донецьких" - дев'ять".

"Просто Донецька область - відмінна школа для працівника податкової установи... Той, хто впорався там, упорається де завгодно. І в Києві фахівці з донецьким досвідом завжди цінувалися. Тим більше що в столицю переманювали кращих. Це не з мене почалося й не на мені закінчиться", - сказав Клименко.

Нагадаємо, раніше ЗМІ з посиланням на  джерела в Адміністрації президента повідомили, що  голову Державної податкової служби Олександра Клименка можуть незабаром звільнити з посади.

Клименко був призначений головою Державної податкової служби Українипрезидентом Януковичем 7 листопада 2011 року.

Клименко має дружні стосунки з сином президента Олександром Януковичем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.