НОВИНИ

Палестинські бойовики в ізраїльських тюрмах голодують за збільшення телеканалів в камерах

Палестинці почали голодування з вимогою покращення умов їх утримання, повідомила представниця тюремної служби Ізраїлю Сіван Вейзман.

З її слів, з 2 300 осіб, які відмовились від прийому їжі зранку, лише половина – 1200, заявили про початок безстрокового голодування. Відомство очікує припинення голодування вже в середу, 18 квітня.

Багато з тих, що оголосили голодування, є бойовиками ісламістського руху, зокрема члени радикальних угрупувань «ХАМАС», «Комітет народного спротиву», «Ісламський джихад».

Серед умов покращення утримання є збільшення телевізійних каналів, які транслюються в камерах, та надання додаткових можливостей для отримання вищої освіти в тюрмах.

Загалом, в ізраїльських тюрмах відбувають покарання 4700 палестинців.

Тим часом, Ізраїль та Палестина поновлюють мирні переговори

18 квітня палестинські урядовці вручили прем’єр-міністрові Ізраїлю Біньямінові Нетаньягу листа з подробицями вимог президента Палестинської національної адміністрації Махмуда Аббаса щодо поновлення мирних переговорів.

 Як мовиться в заяві, оприлюдненій після зустрічі, обидві сторони «віддані досягненню мира». Ізраїль обіцяє дати відповідь на листа протягом двох тижнів.

 Мирні переговори між Ізраїлем і палестинцями перервалися у вересні 2010 року. Палестинці тоді заявили, що поновлять їх, якщо Ізраїль заморозить нове житлове будівництво в єврейських поселеннях на Західному березі Йордану і в Східному Єрусалимі; Ізраїль відкидає цю вимогу і заявляє, що переговори повинні відновитися без попередніх умов.

Як повідомлялось, Ізраїль 26 березня припинив  робочі відносини з Радою ООН із прав людини через її рішення розслідувати будівництво в єврейських поселеннях на Західному березі Йордану.

Читайте також Сектор Газа: Обстріли внутрішніх розбіжностей

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.