НОВИНИ

Північна Корея відмовилась дотримуватися мораторію на ядерні випробування

Влада КНДР відтепер вважає, що не зобов'язана дотримуватися положень угоди з США, що передбачає, зокрема, мораторій на ядерні та ракетні випробування. Про це повідомило північнокорейське агентство ЦТАК.

"Так як США пішли на явно ворожі заходи, порушили угоду з КНДР від 29 лютого, ми не вважаємо за необхідне виконувати її положення", - цитує агентство заяву МЗС Північної Кореї. "Звільнившись від цієї угоди, ми змогли вжити відповідних заходів (проти США - Ред.)", - відзначили в міністерстві, не уточнивши, про які саме заходи йдеться.

Як повідомлялося раніше, Рада Безпеки ООН ухвалила рішення посилити санкції проти КНДР у зв'язку з проведеним невдалим запуском ракети.

Нагадаємо, в ніч з 12 на 13 квітня КНДР запустила ракету із супутником на борту. Цю інформацію підтвердили США та Японія.

Однак за певний час після запуску, міністр оборони Японії Наокі Танака повідомив, що північнокорейська ракета впала у море, не завдавши жодної шкоди. Пізніше влада Північної Кореї офіційно визнала, що запуск космічного супутника відбувся, однак був невдалим.

Читайте також: у Північній Кореї з’явилися ознаки реформ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.