НОВИНИ

Партія Кличка готова висунути 70 кандидатів у мажоритарних округах

Партія "УДАР" готова висунути 70 кандидатів у мажоритарних округах, заявив її лідер Віталій Кличко.

"На сьогоднішній день у нас 70 кандидатів і ми готові узгоджувати цих кандидатів з представниками опозиції, Комітету опору диктатурі, партіями, які позиціонують себе як опозиція, і проговорювати, хто з цих кандидатів має найбільшу підтримку", - заявив Кличко на прес-конференції у вівторок.

При цьому він підкреслив, що узгодження єдиних кандидатів від опозиції в мажоритарних округах повинне проходити виключно на основі праймеріз.

Кличко збирається балотуватися і в мери Києва, і до Верховної Ради України за списком своєї партії.

"Я завжди говорив, що з Києва повинні початися реформи в нашій країні, і я не маю іншого варіанту: я повинен приймати участь (у виборах мера Києва – Ред.), і партія "УДАР" буде брати участь у виборах до Київської міської ради. Ми будемо брати участь у виборах мера, але ми повинні отримати відповідь, коли відбудуться ці вибори", - заявив Кличко.

Він також повідомив, що, швидше за все, буде балотуватися до парламенту за партійним списком, а не мажоритарному округу. "Ми ще не вирішили, але в мене є думка, що лідер партії повинен очолити список (на парламентських виборах – Ред.) і йти за списком", - сказав Кличко.

За його словами, це питання буде вирішено на з'їзді партії, який відбудеться 28 квітня в Запоріжжі.

Нагадаємо, як заявив Кличко в інтерв’ю Тижню, опозиція має об’єднуватися вже в парламенті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.