НОВИНИ

Литвину почали возити його виборців прямо в Раду

Голова Верховної Ради Володимир Литвин виступає за матеріальні компенсації пільговикам замість права вступати у вищі навчальні заклади поза конкурсом.

Про це він сказав на зустрічі з викладачами й учнями Новоград-Волинського навчально-виховного комплексу "Гімназія імені Лесі Українки - школа першого ступеня", що пройшла в Раді.

"Я виходжу з того, що категоріям дітей або молоді, які вимагають відповідної уваги з боку держави, потрібно давати матеріальну компенсацію, але не давати ці компенсації у вигляді позаконкурсного вступу у вузи", - сказав він.

Спікер зазначив, що через більшу кількість пільговиків випускники шкіл, які нерідко мають вищий рівень знань, просто позбавляються права вчитися на певних спеціальностях, тому що відповідні місця розподіляються винятково між пільговиками.

Крім того, Литвин підкреслив, що в Україні існує проблема, що стосується непрестижності наукомістких, технічних спеціальностей, а найбільш популярними є професії юристів, економістів і фахівців у сфері міжнародних відносин.

Як повідомлялося, Міністр освіти і науки, молоді і спорту Дмитро Табачник допускає навчання талановитих українських студентів в іноземних вузах за рахунок коштів державного бюджету в 2012-2013 навчальному році.

Нагадаємо, спікера Литвина раніше звинуватили в оформленні за рахунок бюджету агітаційних поїздок на рідну Житомирщину, де він планує балотуватися в Раду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.