НОВИНИ

Кличко вважає, що питання вступу до НАТО українці мають вирішувати на референдумі

Лідер партії «Удар» Віталій Кличко вважає, що питання інтеграції України в НАТО має вирішуватися на референдумі. Таку думку він висловив в інтерв’ю Тижню.

«Якщо питання стоїть інтегруватись в НАТО чи не інтегруватись, то це питання має вирішуватись на референдумі. Ні Кличко, ні хтось інший не може говорити чи це добре, чи ні. Потрібно враховувати баланс інтересів людей», - заявив Кличко.

Він вважає, що питання НАТО «дуже заполітизовано  стоїть в Україні».

«У нас є стереотипи. Я син військовослужбовця. Мій батько був офіцером Радянської Армії. В радянські часи він був комуністом. І я пам’ятаю, коли був дитиною, напроти нашого будинку висів великий плакат. Солдат НАТО з такою звірячою пикою, увесь у зброї, руки з кігтями в крові. І відтоді в свідомості закарбувався стереотип «ну це ж щось таке жахливе», - розповів він.

«Тому хочу сказати тим українцям, хто НАТО дуже не сприймає, у кого забитий оцей цвях у голові, що ми співпрацюємо й зараз з НАТО, наприклад в антитерористичних напрямках (тому що сучасний світ став набагато глобальнішим), в напрямку протидії надзвичайним ситуаціям. Ми вже співпрацюємо тривалий час. І ми маємо розширювати цю співпрацю. На користь України. Щоб захищати наші національні інтереси», - зазначив Кличко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.