НОВИНИ

Кличко: опозиція має об’єднуватися вже у парламенті

Лідер партії «Удар» Віталій Кличко виступає за об’єднання опозиційних сил у парламенті. А для цього потрібно перемогти на мажоритарних округах, визначивши кандидатів шляхом праймеріз. Таку думку він висловив в інтерв’ю Тижню.

«Опозиція має перемогти. І перемогти ми зможемо тільки тоді, коли зможемо оптимізувати наші сили.  Лунали заяви, що «хто не з нами, ті з Януковичем». На мою думку це не щирі заяви, більш популістські речі. Я б сформулював інакше: «хто проти Януковича- той з нами», бо сьогодні потрібно шукати будь- які точки , що нас об'єднують, а не шукати ворогів всередині самої опозиції», - заявив Кличко.

«Наша  мета – більшість в парламенті. А іноді об'єднання не дає нам синергії, в політиці 5+5 не завжди 10», - додав він.

«Ми маємо об’єднуватися вже в парламенті. Але для цього нам потрібно ще перемогти на мажоритарних округах, захистити спільно наш результат голосування за партійними списками. При цьому ми не повинні вирішувати, хто йтиме по тих чи інших мажоритарних округах, а маємо зробити праймеріз», - заявив Кличко.

Він нагадав, що раніше звучала пропозиція політиків «давайте зустрінемось і вирішимо кого ми маємо висувати».

«Але людей вони забули запитати, а кого вони хочуть бачити. І тому тільки той представник, який матиме найбільшу підтримку серед людей у відповідному окрузі, саме він має висуватися від опозиції», - упевнений Кличко.

«Більше того, ми разом маємо підтримати авторитетних кандидатів, яких висуває громадянське суспільство. Чи якщо ці люди, шановані і принципові, ідуть не від якоїсь партіі, то вони теж - за Януковича? Це не наша логіка. Ми за зміну обличчь у ВР, за те, аби запрацювали соціальні ліфти, що дозволять з'явитися новим політикам», - заявив політик.

«Дитячі помилки, які ми зробили в Обухові, це нам усім було попередження. Тому я сподіваюся, що на виборах до Верховної Ради по мажоритарці ми їх не повторюватимемо», - вважає Кличко.

«Не партійні боси, не Кличко, не Яценюк, не Турчинов, не Тягнибок чи ще хтось там має вирішувати, а люди повинні визначити,  кого вони хочуть підтримати. Тільки на цих принципах ми зможемо отримати найкращий результат, а головне побудувати нормальну державу», - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.