НОВИНИ

Ізраїль вважає, що Іран виграв час для продовження ядерних розробок

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху засудив результати переговорів з ядерної програми Ірану, повідомляють ізраїльські ЗМІ.

 Ізраїльський лідер на зустрічі з сенатором США Джо Ліберманом зазначив, що Тегеран "отримав подарунок" від західних країн."Моє перше враження говорить про те, що Іран виявився у виграші. У розпорядженні Ірану є п'ять тижнів, протягом яких він може безперешкодно продовжувати збагачувати уран,» - припустив політик.

«Я вважаю, що Іран повинен негайно припинити процес збагачення урану, видати вже збагачений матеріал і розібрати установки в Кумі», - додав  прем’єр Ізраїлю.

Як повідомлялось, представник Ірану, секретар Вищої ради національної безпеки Саід Джалілі висловив задоволення результатами переговорів щодо іранської ядерної програми, які відбулися 14 квітня в Стамбулі.

Європейську делегацію на стамбульській конференції очолив представник ЄС з питань зовнішньої політики та безпеки Кетрін Ештон. З його слів, переговори були конструктивними та корисними. Наступний раунд переговорів щодо іранської ядерної програми відбудеться у Багдаді, 23 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.