НОВИНИ

Головний тюремник: у 2012 році українські тюрми профінансовано на 40%

Державна пенітенціарна служба зазначає, що передбачене державним бюджетом на 2012 рік фінансування відомства забезпечує лише 40% потреб служби. Про це на прес-конференції повідомив голова Пенітенціарної служби Олександр Лісіцков.

«Протягом останніх років ситуація з фінансуванням поліпшується, і поступово збільшується фінансування кримінально-виконавчої системи. Разом з тим бюджетом України на 2012 рік для Державної пенітенціарної служби встановлені видатки по загальному фонді 2,6 млрд гривень, що забезпечує розрахункові потреби лише на близько 40%», - зазначив він.

Голова відомства зазначив, що Державна програма поліпшення умов утримування засуджених і осіб, узятих під варту, в 2006-2010 роки була провалена через недостатнє фінансування, що становило лише 5% від запланованих обсягів.

Водночас Лісіцков додав, що, незважаючи на це, керівництво відомства шукає шляхи поліпшення стану справ у системі виконання покарань, виходячи з існуючих можливостей.

Нагадаємо, 21 березня Кабінет Міністрів виділив пенітенціарній службі 1,5 млн гривень для будівництва (нового будівництва, реконструкції й капітального ремонту) будинків і споруд Київського (Лук'янівського) слідчого ізолятора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.