НОВИНИ

Угода щодо припинення бойових дій в Сирії вступила в дію

У Сирії вступила в дію угода, щодо першого перемир’я та припинення вогню, згідно з планом, підготовленим спеціальним посланцем ООН і Ліги арабських держав Кофі Аннаном.

«Доблесні сирійські збройні сили прийняли рішення піти на такий крок після того, як вони успішно закінчили завдання протидії терористичним формуванням та встановили контроль над всією територією країни»,  - йдеться в заяві міністерства оборони Сирії, яку передало інформагентство САНА.

Командування Вільної сирійської армії повідомляло про готовність припинити вогонь, за умови  виводу військ та військової техніки з сирійських міст. Якщо ця умова не буде виконана, бойовики обіцяють поновити озброєні сутички.

За повідомленням ІТАР-ТАСУ, представник Ради національного порятунку, екс-генерал сирійської армії Мустафа аш-Шейх закликав НАТО бомбардувати Сирію, якщо Дамаск не припинить вогонь. З його слів, без знищення за допомогою повітряних ударів з повітря структур, які підтримують режим, повстанці не зможуть досягти успіху. Раніше генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмунсен заявив, що Альянс  не втручатиметься у сирійський конфлікт

Як повідомлялось, згідно з планом, підготовленим спеціальним посланцем ООН і Ліги арабських держав Кофі Аннаном, 12 квітня закінчується термін, відведений сирійському уряду та опозиції для припинення вогню. Кофі Аннан підтвердив, що влада Сирії дала йому такі гарантії.

Читайте також: Режим Башара Асада не має шансів вижити

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.