НОВИНИ

Офіс Ахметова «взяли в облогу» протестуючі проти забудови Андріївського узвозу

Близько 300 осіб пікетують офіс компанії СКМ за адресою вул. Десятинна, 3А в Києві з вимогами припинити забудову Андріївського узвозу й історичної частини міста. Пікетувальники скандують гасла: «Ахметова геть із Києва!», «Ні - забудові Андріївського!».

Також вони розгорнули транспаранти з написами «Ні - режиму сили», «Кесареві - кесареве, Попову - попу».

На мітингу присутні також представники Молодіжного націоналістичного конгресу й партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи)» на чолі Віталієм Кличком.

Офіс СКМ охороняють близько 100 працівників правоохоронних органів.

Як повідомлялось, раніше Група ЕСТА (Донецьк) відмовилася від будівництва торгово-офісного центру на Андріївському узвозі в Києві.

У своїй заяві компанія повідомила також, що місяць тому вона звернулися в КМДА з ініціативою перепрофілювати проект під будівництво некомерційного малоповерхового арт-простору, погодженого з місцевими громадами й творчими організаціями і який повністю зберігає дух Андріївського узвозу.

10 квітня в соціальних мережах з'явилася інформація про знесення 3 історичних будинків на Андріївському узвозі в рамках проекту з будівництва офісного комплексу «Андріївський плаза».

ЕСТА, що є забудовником цієї ділянки, спростувала інформацію про знесення історичних будинків, заявивши, що знесені будинки - 1978 року спорудження.

Зараз Міністерство культури перевіряє законність знесення 3 будинків на Андріївському узвозі в Києві.

Нагадаємо, раніше близько 15 невідомих у масках розмалювали техніку й вибили в ній вікна біля знесених будинків на вул. Андріївський узвіз, 10-А.Такими діями вони висловили протест проти забудови Андріївського узвозу.

Управляюча компанія «ЕСТА Холдинг» була створена в 2008 році компанією System Capital Management (Донецьк) для реалізації проектів у сфері нерухомості. 100% акцій компанії SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову.

Читайте також: Андріївський узвіз стає другою Пейзажкою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.