НОВИНИ

У Севастополі розвиватимуть російську культуру

Севастопольська міська рада 10 квітня затвердила розроблену міською державною адміністрацією регіональну програму розвитку російської мови і російської культури на 2012-2016 роки. За відповідне рішення проголосували 65 депутатів - переважна більшість.

Начальник Управління культури і туризму СМДА Наталія Дацюк, представляючи на засіданні сесії проект програми, повідомила, що основною метою є підтримка розвитку і функціонування російської мови, збереження культурно-історичної спадщини та патріотичне виховання.

За її словами, «фінансування програми становитиме не менш як 1 млн. грн». За словами Дацюк, 778 тис. грн планують виділити на фінансування культурної діяльності – поповнення бібліотечних фондів, придбання костюмів для творчих колективів, які пропагують російську культуру, 128 тис. грн виділять на поповнення шкільних бібліотечних фондів і підвищення кваліфікації вчителів російської мови, 88 тис. грн – на підтримку ЗМІ, зокрема – фінансування циклу телепередач, присвячених російській мові і культурі та 6 тис. грн – на сприяння розвитку інших мов.

На фінансування загальноміських свят і 9 фестивалів, які пропагують російську мову і російську культуру, планується виділити 196 тис. грн, а на театральні постановки за п'єсами російських класиків - 165 тис. грн.

Нагадаємо, на початку квітня Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник повідомив, що в Києві не вистачає російськомовних шкіл.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.