НОВИНИ

Відомство Клюєва орендувало 18 автомобілів на 3 млн

Апарат Ради національної безпеки і оборони України 2 квітня за результатами тендеру уклав угоду з ПрАТ «БК «Укренергобуд» на послуги 18 службових автомобілів в 2012 році вартістю 3 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Передбачено послуги двох автомобілів Lexus 460L 2008 року випуску (на фото зовнішній вигляд авто і інтер’єр салону), двох Toyota Land Cruiser Prado 120, дев’яти VW Passat B6, одного VW Caravellе та чотирьох Ford Focus.

РНБОУ встановив відсутність судимостей вимогою до водіїв, які будуть обслуговувати чиновників. При цьому мінімальна зарплата водіїв встановлена на рівні 3,5 тис грн. (без урахування необхідних відрахувань). Для водіїв, які обслуговують серетаря РНБОУ Андрія Клюєва та його першого заступника Олександра Медведька, встановлена надбавка у розмірі до 100% місячної тарифної ставки.

В 2011 році апарата РНБОУ під керівництвом Раїси Богатирьої замовляв транспортні послуги у цієї ж фірми також за 3 млн грн. В 2010 послуги «Укренергобуду» коштували 2,20 млн грн.

В 2005 році до складу засновників «БК «Укренергобуд» ввійшли безпосередні соратники Леоніда Черновецького – В’ячеслав Супруненко, Анатолій Чуб, Денис Комарницький. Згодом основним акціонером компанії стало ТОВ «Феноріс холдинг». Ця фірма контролюється партнером екс-зятя Черновецького Максимом Мосуновим, та англійською фірмою «Кредері лтд» (Лондон).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.