НОВИНИ

Азарову з Хорошковським замовили 21- чартерний авіарейс за 9,5 млн

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України 6 квітня уклав угоду з ДАП «Україна» на послуги повітряних перевезень спеціальними рейсами прем’єр-міністра та першого віце-прем’єр-міністра на чолі урядових делегацій в 2012 році. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Загалальна вартість перельотів становить 9,44 млн грн.

Орієнтовна кількість замовлених рейсів становить 10 в межах України та 11 закордонних.

Державне авіаційне підприємство «Україна» Державного управління справами займається організацією повітряних перевезень спеціальними рейсами вищих посадових осіб та офіційних делегацій України і інших держав у межах України та за її кордонами.

Як повідомлялось, у лютому Управління справами Верховної Ради замовило на 6,9 мільйонів послуги авіаперевезення депутатів парламенту 2012 року.

Нагадаємо, вартість чартерних перельотів президента, прем'єра та спікера минулого року склала 40,2 мільйона гривень.

Президент Янукович зазвичай подорожує літаком Airbus 319, придбаним за кошти бюджету, а також вертольотом Agusta і літаком бізнес-авіації Falcon-900, які адміністрація президента за гроші бюджету орендує у фірми «Центравіа», що походить з офшорної зони на Британських Віргінських островах та контролюється родиною Януковича.

Прем'єр Азаров і спікер Литвин подорожують літаками Іл-62 і Ту-134, які також належать державі через ДАП «Україна».

Для порівняння, бюджетом 2012 року Міністерства охорони здоров'я на цілі «Створення центрів позитронно-емісійної томографії та придбання ПЕТ-КТ сканерів» передбачено вдвічі меншу суму - 20 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.