НОВИНИ

Прокурор пояснив, що просить 6 років тюрми для Іващенка з урахуванням його держнагород

Державне обвинувачення вказує на врахування державних нагород, а також позитивних характеристик колишнього першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка при проханні на адресу Печерського районного суду Києва про вирок. Про це журналістам сказав прокурор, що підтримує державне обвинувачення, Петро Коваль.

"Ми, з огляду на позитивні характеристики, нагороди й стан здоров'я, дали менше від мінімального", - сказав прокурор.

Він зазначив, що стаття, за якою обвинувачується Іващенко, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 7 років.

Як повідомлялось, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова вважає, що судове засідання у справі колишнього тимчасового виконувача обов’язків міністра оборони Валерія Іващенка 9 квітня у конвойній кімнаті Печерського райсуду відбувалося з грубими порушеннями прав людини.

Вирок у справі Іващенка суд має оголосити 12 квітня, в четвер.

Державне обвинувачення просить Печерський районний суд Києва засудити колишнього першого заступника міністра оборони ВалеріяІващенка до 6 років позбавлення волі.

Іващенко обвинувачується в тому, що в листопаді 2009 року, будучи на  посаді виконуючого обов'язки міністра оборони, зловживаючи службовим становищем, вінпідписав план санації щодо реалізації цілісного майнового комплексу держпідприємства «Феодосійський судно-механічний завод» (Крим).

Колишній чиновник утримується в СІЗО з 25 серпня 2010 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.