НОВИНИ

Кличко про вибори мера: хто не за мене, той за владу

Якщо інші опозиційні сили, крім "УДАРу", виставлять своїх кандидатів на виборах мера Києва, вони працюватимуть на владу.Таку думку висловив голова партії Віталій Кличко в інтерв'ю телеканалу ТВі, коментуючи можливість висунення на цю посаду кандидатури Олександри Кужель.

"Опозиція, яка себе позиціонує як опозиція, якщо вона буде висувати інших кандидатів, це означає, що ці кандидати працюють як технічні кандидати на владу", - сказав він.

Кличко також закликав опозицію врахувати свої помилки під час виборів у місті Обухіві на позачергових виборах київського міського голови.

"Особисті амбіції людей – це національна загроза, тому що цього в політиків не повинно бути. Повинні всі політичні сили віддати свої голоси, щоб перемогти, найрейтинговішому кандидату в будь-якому регіоні. Якщо ми говоримо про Київ, якщо є рейтинговий кандидат, інші повинні віддати голоси, щоб він переміг", - впевнений Кличко.

Водночас, коментуючи самостійну участь партії "УДАР" у парламентських виборах, політик послався на дані соцопитування. Згідно з ними, самостійно партія "УДАР" набирає 7%, "Фронт змін" – майже 10%, а в разі об'єднання вони наберуть трохи менше 13%.

За словами Кличка, опозиційні політичні сили повинні об'єднатися в парламенті після виборів, щоб утворити більшість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.