НОВИНИ

Сергій «Фома» Фоменко: нинішня ситуація – це намагання якомога швидше наблизити смерть української культури

Лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко вважає, що повернення квот на українську музику є дуже потрібним і нагальним кроком. Про це він сказав в інтерв’ю Українському тижню.

«Повернення квот на українську музику є дуже потрібним і нагальним кроком. Радіо має ставити українські пісні, телебачення має крутити українські кліпи. Бо нинішня ситуація – це намагання якомога швидше наблизити смерть української культури», – зауважив він.

На думку Фоменка, «найважливіше те, що ці квоти мають не просто бути написані на папері, а ще й виконуватися».

«А не так, як раніше, коли українську квоту заповнювали в нічний час. Має бути чіткий закон, де буде прописано зобов’язання ставити український продукт і в денний час, і в прайм-тайм. Лише так можна створити конкуренте середовище іноземній музиці. Має бути також державне сприяння – надання залів для концертів національного музичного виробника. Не треба грошей, гаразд, артисти цілком здатні самі на себе заробляти – проданими квитками на свої ж виступи. Хоча за нинішніх умов це радше нагадує місіонерську благочинність, а не нормальну концертну діяльність», – переконаний музикант.

Більше читайте у матеріалі «Мандрівник собою» у № 14 Тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.