НОВИНИ

Бойко пообіцяв не відпускати з-під контролю ринок нафтопродуктів

Держава буде завжди контролювати ринок нафтопродуктів, бо він має особливу чутливість. Про це заявив міністр палива і енергетики Юрій Бойко в ефірі «Шустер Live», коментуючи питання підвищення вартості бензину в країні.

«Дуже багато хто скаржиться на адміністративний тиск, дуже багато говорять про втручання держави у діяльність цього ринку, але хочу просто навести приклад Росії, яка в травні минулого року цю ситуацію відпустила. І що вони отримали? Неконтрольовану спекуляцію, дефіцит продукції», - розповів він.

«Що сталося в Туреччині, коли вони відпустили ситуацію. Ціна нафтопродуктів відразу виросла до 2 євро», - додав міністр.

«Тому завжди держава буде контролювати цей ринок, з огляду на його особливу чутливість», - підкреслив він.

При цьому відповідаючи на питання депутата від БЮТ Сергія Соболєва, що конкретно уряд робить в цьому напрямку, Бойко заявив, що робляться конкретні кроки.

«Ми багато чули про двох бомжів, які привезли нам бурову станцію за мільйони. Ми все це чули і ці всі звинувачення нам знайомі. Я навіть коментувати це не буду. Владою попередньою було зроблено все, щоб ми не купили цю бурову», - зазначив він.

«Ми в спадщину отримали від вас багато речей. Саме від вас ми отримали цю «Лівелу» і нам треба було рік, щоб закрити діяльність цієї контори… При нас вона зупинилась, а при вас вона почала працювати», - підсумував він.

Нагадаємо, прем’єр Микола Азаров заявив, що уряд розробляє законопроект про «плаваючі ставки акцизного збору» на нафтопродукти для збереження цінової стабільності на ринку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.