НОВИНИ

Кузьмін: Турчинов може повторити долю Луценка

Проти першого заступника партії "Батьківщина"та екс-голови СБУ Олександра Турчинова можуть порушити кримінальну справу. Приводом для цього може стати незаконне виділення квартири. Про це повідомив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін в ефірі телеканалу «Інтер».

"Надійшла заява одного з ветеранів спецназу про те, що він як офіцер, тривалий час,десятки років,намагався отримати житло. Не отримав. І таких ,як він – сотні людей", - зазначив Кузьмін.

"Йому стало відомо, що пан Турчинов, коли був призначений главою СБУ, взяв одного журналіста до себе, призначив його головою прес-служби своєї, поставив його на чергу, і через кілька місяців видав йому квартиру", - розповів чиновник.

"А ще через кілька місяців пішов з СБУ, разом з цим журналістом, разом з квартирою. При тому, що у журналіста вже одна квартира була... Відтодіцей журналіст займається лишетим, що пише статті про те, яка нехороша правоохоронна система, які всі навколо корупціонери", - сказавперший заступник генпрокурора.

Кузьмін також зазначив, що наразі це питання вирішується: "Це питання сьогодні перевіряється, і якщо це підтвердиться, то цілком можливо, що ця ситуація буде нагадувати ситуацію з Луценком, який давав квартири своєму водієві", - підсумував він.

Нагадаємо, одного з лідерів партії "Батьківщина" Олександра Турчинова обвинувачують у незаконному виділенні квартири колишньому начальнику управління у зв'язках з громадськістю СБУ Станіславу Речинському.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.